kereste doğrama kavak kereste çam kereste tomruk arın tahtası sunta lambiri ahşap çatı onduvilla

Taşkın Doğrama olarak firma bünyemizde üretilen ürünlerimizden bazıları;

ahşap çatı. ahşap kapı. ahşap pencere. onduvilla. lambri.

Osb Sunta

Yurtiçi yapı sektörü için yıllarca vazgeçilmez haline gelmiştir. Dekorasyon ve inşaat endüstrisinde tercih edilmekte ve ideal bir ahşap malzemedir.

Kereste

Tomrukların boyuna biçilmesiyle elde edilen ve marangozlukla inşaatta kullanılan nitelikli ağaçtır. Atölyemizde çeşitli kereste türleri mevcuttur.

Ahşap Doğrama

Taşkın Doğrama olarak birçok ağaç türünü tedarik edebiliyoruz. Talep edilen ölçülerde kaliteli işçilik ve malzemeyle atölyemizde imalatı yapılmaktadır.

Çam Kereste

Sarıçam kereste park ve bahçe mobilya üretiminde, pencere doğraması yapımında, kapı üretiminde, mobilya üretiminde, lambiri imalatında, ahşap zemin tahtası yapımında tercih edilmektedir.

Kavak Kereste

Kavak kereste inşaatlarda beton kalıbı şeklinde, binalar üzerinde çatı kapama malzemesi olarak, mobilya üretiminde, ahşap ürünlerinde, sandık yapımında kullanılmaktadır. Kavak tomruklardan üretilmiştir.

Ahşap Kereste

Bu ağaç türlerinden imal edilen, kereste, lambri, dış cephe kaplama tahtası ve bu benzerlikte yapıların ahşap malzemeleri talepler doğrultusunda planlanarak montaja hazır hale getirilir.

Çatı İzolasyon

Çatı'da zarif ve estetik kusursuz bir görünüm ortaya çıkarır. Farklı yüzey kaplamalı teknolojileri ve çeşitleri ile istenilen renkte olabilir.

Onduvilla

Onduvilla çatı sistemi, ısı ve ses yalıtımını destekleyen biçimde, güvenilir, üstün özelliklere sahip bir çözümdür.İç mekan konforuna katkı sağlar.

Arın Tahtası

Çevreyi dekore etmede özellikle herhangi bir alanda çıkıntıların daha estetik görünmesini sağlamak için kullanılan bir ahşap türüdür.

Çatı İzole Kiremit

Kiremit altı su yalıtımı uygulamaları ve kiremit çatı izolasyonu hizmeti verilmektedir. Modelleri ile Türkiye'de en çok tercih edilen ve kullanılan çatı sistemleri arasında yerini almaktadır.

Tomruk

Fabrikalarından çıkarılan tomruk genelde pürüzlü olurlar. Tezgâhlarda rendeleme işlemi yapılır ve istenilen şekle getirilir.

Ağaç İşleme

Ağaçlar satıcı tarafından ve ekili bahçelerden satın alınır, atölyemizde üretilen ürünlerin hammaddesi olmaktadır. Ahşap Ürünlerimiz; iç ve dış mekanlar ile son derece uyumludur.